Skip to main content
prezbiterium koło
Klasztor Koło

INTENCJE  MSZY ŚWIĘTYCH W KLASZTORZE              OO. BERNARDYNÓW W KOLE

 

12 Niedziela Zwykła 23.6.2024

6.30 Za + Bronisława Kisiela – gr. 23
8.00 Za + Kamila Kotleszkę z ok. urodzin
9.30 Za + Teresę i Edwarda Runge i Irenę, Mariana Majtkę

i Barbarę Piasecką

11.00 W int. dobrodziejów i przyjaciół klasztoru i kościoła
13.00 Za + Marię  i Pawła Sobolewskich w10 r. śm. – (od męża i

ojca)

17.30 Za + Wandę Kaczmarek – ( Barbary Jaroszewskiej Zofii

Żądło)

 

PONIEDZIAŁEK 24.6.2024

6.30 Za +Janinę i Jana Galantkiewiczów i zm.  z rodziny
8.00 Za + Eugenię  i Stanisława Lalik
17.30 Za + Bronisława Kisiela – gr. 24
17.30 Za + rodzinę Dembińskich  i Bielasiewiczów

 

WTOREK 25.6.2024

6.30 Za + Bronisława Kisiela – gr. 25
8.00 Za + Annę Stasiak w 5 r. śm. i Teresę  Stasiak w 3 r. śm. i

Czesława Stasiaka

17.30 Za + Zbigniewa Sowińskiego – (od Teresy z mężem i synami)
17.30 Za + Bogumiła Mokrego – (od Małgorzaty  i Czesława Konyś

z rodzicami)

ŚRODA 26.6.2024

6.30 Za + Janinę Galantkiewicz
6.30 Za + Jadwigę Floriańczy k – ( od rodzin)
8.00 Za + Jadwigę i Leonarda  Jankowskich
17.30 Za + Bronisława Kisiela – gr. 26
17.30 Za + Zbigniewa Sowińskiego – (od Adama z rodziną)

 

CZWARTEK 27.6.2024

6.30 Za + Bronisława Kisiela – gr. 27
8.00 Za + Władysławę, Antoniego  Kowalskich
17.30 Za + Zbigniewa Sowińskiego – (od kolegów i koleżanek

geodetów)

17.30 Za + Teresę Morello – (od rodziny Woszczyńskich)

 

PIĄTEK 28.6.2024

6.30 Za + Bronisława Kisiela – gr. 28
8.00 Za + Sylwię Misiak – (od pracowników wydziału Organizacyjno – Administracyjnego Urzędu Miejskiego w

Kole)

17.30 Za  + Zbigniewa Sowińskiego – (od kolegów i koleżanek z Wydziału Geodezji, Kartografii i Katastru w Kole)
17.30 Za  +Henryka Chwiałkowskiego  – (od chrześniaczki Gabrysi z

rodziną)

SOBOTA 29.6.2024

6.30 Za + Bronisława Kisiela – gr. 29
8.00 Za + Piotra Buczkowskiego
17.30 Za + Jana Bociana – (od chrześniaka Tomasza z rodziną)
17.30 Za +Zofię i Jana Bużyńskich-  (od córki z rodziną)

10 Niedziela Zwykła 9.6.2024

6.30 Za + Bronisława Kisiela – gr. 9
8.00 W intencji wszystkich rodzin zmagających się z różnymi

trudnościami

9.30 Za + Kazimierę i Adama Ciszewskich – (od siostry Czesławy z

rodziną)

11.00 W int. dobrodziejów i przyjaciół klasztoru i kościoła
13.00 O Błog. Boże dla Mateusza Rosiaka – (od Zosi Kaźmierczak)
17.30 Za + Irenę w 23 r. śm. i Władysława Sowińskich i Henrykę

Rakowską

 

PONIEDZIAŁEK 10.6.2024

6.30 Za + Bronisława Kisiela – gr. 10
8.00 Za + Krystynę Miśko – (od sąsiadów Jolanty i Stanisława

Pustych)

17.30 Za + Wiesława Stoppera – (od Henryka, Marka z Jolą i Teresy

z rodziną)

17.30 Za + Kamilę i Jana Tralewskich – (od córki z rodziną)

 

WTOREK 11.6.2024

6.30 Za + Bronisława Kisiela – gr. 11
8.00 Za + Idziego Malczyka – (od Pana Burmistrza Miasta Koła i

Pracowników Urzędu Miejskiego w Kole)

17.30 O Błog. Boże  i potrzebne łaski dla Mateusza w 25 r. urodzin
17.30 Za + Annę i Franciszka Kornackich  – (od córki Wioletty z

rodziną)

17.30 Za + Martę i Czesława Grędów

ŚRODA 12.6.2024

6.30 Za + Bronisława Kisiela – gr. 12
8.00 Za + Barbarę Tomczyk
17.30 Za + Lucynę Sokołowską w 18 r. śm. – (od córki Anny z

rodziną)

17.30 Za + Eugeniusza Wilczyńskiego – (od Wiktorii Gąbka z rodziną, Lucyny Krauze z rodziną, Teresy Czerwińskiej i Danuty Danielewicz)

Święto św. Antoniego z Padwy

CZWARTEK 13.6.2024

6.30 Za + Bronisława Kisiela – gr. 13
8.00 Za + Annę i Antoniego Piątek
9.30 Za + Stanisława Krycha, Annę Antosiak, Sewerynę

Gołębiewską

9.30 Za + Czesławę Karpińską w 14 r. śmierci
11.00 Za + Cecylię, Antoniego i Andrzeja  Kazimierskich – (od Niny

i Mirosława z rodziną)

13.00 O Boże błog. i łaski dla Mikołaja, Jego rodziców i dziadków
16.00 Za + Cecylię Kaleta – (od siostrzeńca Stanisława)
17.30 Za + Weronikę, Adama i Wiesława Sujeckich

 

PIĄTEK 14.6.2024

6.30 Za + Bronisława Kisiela – gr. 14
8.00 Za + Idziego Malczyka – (od Pracowników Wydziału Oświaty

i Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego w Kole)

17.30 Za  + Wiesława Stoppera – (od sąsiadów z klatki)
17.30 Za  + Monikę Dengusiak i Jerzego Barburzyńskiego – (od

Beaty z rodziną)

SOBOTA 15.6.2024

6.30 Za + Bronisława Kisiela – gr. 15
8.00 Za + Zenona Kopczyńskiego – (od siostry Aliny z mężem

Wiesławem)

17.30 Za + Wojciecha Bukowieckiego w 3 r. śm. – (od mamy)
17.30 Za + Jadwigę i Kazimierza Brzozowskich