Skip to main content
prezbiterium koło
Klasztor Koło

INTENCJE  MSZY ŚWIĘTYCH W KLASZTORZE OO. BERNARDYNÓW W KOLE

 

UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY NAJŚWIĘTSZEJ 26.5.2024

6.30 Za + Janinę Galantkiewicz
8.00 Za  + Lucynę Popielarz – (od córek z rodzinami)
9.30 Za + Stanisława Widerskiego i Floriana Kokorzyckiego – (od

rodziny)

11.00 Za  + Władysławę Szurgot – gr. 26
13.00 Za  + Romana Sakwę w 5 r. śmierci, Urszulę Sakwa i Janinę

Tokarską – (od Ireny Sakwy)

17.30 Za + Irenę Jaroniewską – (od przyjaciółek Zofii)

 

PONIEDZIAŁEK 27.5.2024

6.30 Za  + Władysława Krygier – (od siostrzenicy Zosi z mężem z

Koła)

8.00 Za  + Monikę Dengusiak – (od chrześniaka Damiana z żoną)
17.30 Za  + Władysławę Szurgot – gr. 27
17.30 Za + Mariannę, Franciszka Bilińskich; Jadwigę, Konrada,

Piotra Izydorczyk – (od Dariusza)

 

WTOREK 28.5.2024

6.30 Za + Jana Galantkiewicza
8.00 Za + Zdzisława Jóźwiaka – (od Ewy Kowalczyk i Katarzyny

Sikorskiej z rodziną)

17.30 Za + Mirosława Buczkowskiego – (od Czesławy Głowackiej z

rodziną)

17.30 Za + Władysławę Szurgot – gr. 28

ŚRODA 29.5.2024

6.30 Za + Macieja Hałasa w 22 r. śmierci – (od rodziców)
8.00
17.30 Za + Genowefę Szymańską – (od syna Romana z żoną i córką

Martą)

17.30 Za + Władysławę Szurgot – gr. 29

 

CZWARTEK 30.5.2024

6.30 Za + Grażynę i Mariana Pietrzak – (od rodziny Skibińskich)
8.00 Za + Władysławę Szurgot – gr. 30
9.30 Za + Zdzisława Jóźwiaka – (od Elżbiety Klukaczyńskiej z

mamą)

11.00 Za + Stanisławę Borowiak – (od męża i syna Dariusza z

rodziną)

13.00 Za + Radosława Ludwickiego – (od sąsiadów Bugajczyków)
17.30 Za + Jerzego Grzelaka – (od siostrzeńca Radosława Ludwickiego z rodziną i teściem)

 

PIĄTEK 31.5.2024

6.30 Za + Zbigniewa Świerszcz – (od Elżbiety)
8.00 O powrót do zdrowia dla Sebastiana
17.30 Za  + Halinę Żurawik i zmarłych z rodziny Żurawików i

Hassów

17.30 Za  + Janusza Łukasika – (od kolegów i koleżanek z MZWiK

Spółka Z. O.O w Kole )

SOBOTA 1.6.2024

6.30  O błog. Boże dla dzieci i wnuków – (od babci Marianny)

 

8.00 Dziękczynna z prośbą o błog. i dalszą opiekę dla Dariusza i Jego rodziny
8.00 Wynagradzająca Najświętszej Maryi Pannie
17.30 Za + Bronisława Kisiela – gr. 1
17.30 Za + Stanisławę i Jana Krych; Irenę i Wacława Brodzińskich

– (od Marii i Henryka)

4 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 10.3.2024

6.30 Za + Halinę Olszewską – (od sąsiadów Frątczaków i

Antkiewiczów)

8.00 Za + Alicję Sobierak – (od sąsiadów Smolińskich)
9.30 Za + Jerzego Walczaka – (od brata Grzegorza z żoną)
11.00 W intencji, dobrodziejów, przyjaciół i sympatyków klasztoru
13.00 Dziękczynna z prośbą o błog. Boże, zdrowie i potrzebne łaski dla Jadwigi Grabowskiej – (od synowej z rodziną)
17.30 Za  + Donatę Maciaszczyk – (od Michała Mucha z mamą i

rodziną)

 

PONIEDZIAŁEK 11.3.2024

6.30 Za  + Halinę Olszewską – (od sąsiadów Plenzlerów i

Szymańskich)

8.00 Za  + Barbarę Nowacką – ( od Czesława Nowackiego z

rodziną)

17.30 Za + zmarłych z rodzin Binkiewiczów i Janiszewskich
17.30 Za  + Elżbietę Cicharską – (od Stanisława Dembińskiego z

córkami Kingą i Andżeliką)

 

WTOREK 12.3.2024

6.30 Za + Halinę Olszewską – (od sąsiadów z ul. Południowej i

Krańcowej)

8.00 Za + Grzegorza i Teresę Jaskuła
17.30 Za + Dariusza Rychtera – (od Jolanty i Leny)
17.30 Za + Jana Krycha – (od pracowników Działu Konfekcji

Wędlin)

 

 

ŚRODA 13.3.2024

6.30 O błog. Boże, opiekę Matki Bożej, zdrowie i potrzebne łaski

dla Krystyny

8.00 Za +  Józefa Musiał – (od rodziny Grzebieluchów)
17.30 Za + Józefę i Józefa Potasińskich – (od córki)
17.30 Za + Piotra Rosińskiego – (od Grażyny Pasiuk)

 

CZWARTEK 14.3.2024

6.30 Za + Ireneusza Kamińskiego – (od rodziny Tomczyków)
8.00 Za + Piotra Rosińskiego – (od mamy)
17.30 Za + Karola Marszałka w 1 r. śmierci – (od żony i  córki z

rodziną)

17.30 Za + Halinę Olszewską – (od siostry Jolanty z mężem i

rodziną)

PIĄTEK 15.3.2024

6.30 Za + Aleksandrę w 17 r. śmierci i Czesława Zielińskich
8.00 Za + Czesława Kaczmarka w 7 r. śmierci oraz Antoninę,

Edwarda i Bogdana Wasiaków

17.30 Za + Zbigniewa Łukasiewicza – (od Zuchniarków z Łazisk)
17.30 Za + Barbarę Nowacką – (od chrześniaczki Grażyny z mamą)

SOBOTA 16.3.2024

6.30 Za + Jana i Helenę Brzezińskich – (od córki Jadwigi

Brzezińskiej)

8.00 Za + Leonarda i Jadwigę Jankowskich
17.30 Za + Krystynę i Jana Walkowiak oraz zmarłych z ich rodzin
17.30 Za + Donatę Maciaszczyk – (od Kazimiery Szymczak)