Skip to main content

1. Przez cały okres Wielkiego Postu, w dni powszednie odprawiamy w naszym kościele Drogę Krzyżową o godzinie 17.00., a w każdą niedzielę po Mszy świętej o godzinie 11.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Zachęcamy do uczestnictwa w tych nabożeństwach. Za odprawienie Drogi Krzyżowej w kościele, a także Gorzkich Żali możemy zyskać odpust zupełny. Ofiary składane na tacę podczas piątkowej Drogi Krzyżowej przeznaczone będą na kwiaty do Bożego Grobu.

2. Przyszła 2 niedziela Wielkiego Postu jest dniem modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami. Ofiary, które będą zbierane po Mszach świętych do puszki w kościołach naszej Ojczyzny, przeznaczone są na finansowanie projektów misyjnych za pośrednictwem Dzieła Pomocy „Ad Gentes” Komisji Episkopatu Polski do spraw misji.

3. Z serca dziękujemy za Waszą życzliwość, dobroć i ofiarność z jaką się spotykamy na różnych obszarach naszego życia. Każdego dnia polecamy was dobremu Bogu w czasie modlitw zakonnych, a w każdą niedzielę sprawujemy w waszych intencjach i waszych rodzin Mszę św. 

4. Zachęcamy do lektury Pisma Świętego oraz nowego numeru tygodnika katolickiego „Idziemy”.

5. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy serdeczne życzenia. Dobry Bóg niech wam błogosławi i strzeże. Wszystkim życzymy błogosławionego tygodnia.

.