Skip to main content

Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego – 31.3.2024 

1. Jutro drugi dzień świąt wielkanocnych. W naszym kościele Msze święte jak w  każdą niedzielę. Serdecznie zapraszamy.

2. Trwa nowenna do Bożego Miłosierdzia. Modlitwy nowenny odmawiamy przed Mszą św. wieczorną po godz.17.00.                                                                                 

3. W przyszłą niedzielę przypada Święto Miłosierdzia Bożego. Dodatkowa Msza święta będzie o godz. 15.00. Po każdej Mszy św. odmówimy koronkę do Miłosierdzia Bożego.

4. Z racji oktawy Wielkanocy, która jest przedłużeniem świętowania pamiątki Zmartwychwstania Pana Jezusa,  w najbliższy piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

5. W tym tygodniu przypadają dni odnowy religijnej. I Czwartek, I Piątek i  I Sobota miesiąca. Nabożeństwa w te dni będą sprawowane na sposób tradycyjny.

6. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom tego tygodnia, życzymy błogosławieństwa od Zmartwychwstałego Chrystusa Pana, opieki Matki Najświętsze i  świętych Patronów. 

7. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób, przyczynili się do przygotowania: ciemnicy, grobu  Bożego, świątyni oraz liturgii tridum paschalnego.       Za waszą prace i zaangażowanie serdecznie dziękujemy.

Życzenia Świąteczne.

Z okazji Świąt Zmartwychwstania Pańskiego nasza wspólnota klasztorna pragnie złożyć Wam, wszystkim dobrodziejom i sympatykom naszego kościoła i klasztoru najserdeczniejsze życzenia. Niech Pan, który powstał z grobu wzmocni wiarę, ożywi nadzieję, rozpali miłość w waszych sercach, niech stanie się źródłem prawdziwego pokoju i szczęścia. Niech będzie nam mocą i siłą do pokonywania codziennych trudności życiowych. Niech Pan obdarzy was pokojem.

.