Skip to main content

1. Przez cały okres Wielkiego Postu, w dni powszednie odprawiamy w naszym kościele Drogę Krzyżową o godzinie 17.00., a w każdą niedzielę po Mszy świętej o godzinie 11.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Zachęcamy do uczestnictwa w tych nabożeństwach oraz korzystania z sakramentu pokuty i pojednania.  Rekolekcje wielkopostne rozpoczniemy w Niedzielę Palmową.

2. Dzisiaj na wieczornej Mszy świętej rozpoczniemy nowennę do św. Józefa,

Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny. Modlitwy nowenny będą odmawiane na

wieczornej Mszy świętej.

3. 15 marca przypada trzeci piątek miesiąca. Bractwo Żywej Drogi Krzyżowej i wszystkich wiernych,  zapraszamy o godz. 17.00 na Drogę Krzyżową,  a po niej na Mszę św. 

4. Miejski Dom Kultury w Kole zaprasza 23 marca o godz. 12.00, na koncert wielkopostny pt. „W Ogrójcu”. Szczegóły podane są na tablicy ogłoszeń oraz profilu facebukowym i stronie internetowej.

5. W zakrystii są do nabycia baranki wielkanocne przygotowane przez  Caritas. Dochód przeznaczony będzie na pomoc ludziom biednym i potrzebującym.

6. Zachęcamy do o lektury Pisma Świętego i nowego numeru tygodnika katolickiego „Idziemy”.

7. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, Bóg niech wam błogosławi. Polecamy Was opiece Matki Bożej i św. Tekli.  Wszystkim życzymy błogosławionego tygodnia.

.