Skip to main content
  1. W liturgii Kościoła: 

– we wtorek wspomnienie. św. Hiacynty Mariscotti, dziewicy

– w środę wspomnienie. św. Jana Bosko, kapłana

– w piątek Święto Ofiarowania Pańskiego

2. W piątek 2 lutego obchodzimy Święto Ofiarowania Pańskiego czyli Matki Bożej Gromnicznej. W tym dniu przypada także Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Dodatkowa Msza święta w naszym kościele będzie o godz. 9.30. Ze względu na charakter świąteczny tego dnia w czasie  Mszy świętych o godz.8.00, 9.30, i 17.30. będą głoszone homilie. Na każdej Mszy świętej

poświęcenie gromnic.

3.W tym tygodniu przypada I Czwartek miesiąca. Będziemy się modlić szczególnie o nowe powołania do służby w Kościele. W I Piątek powierzamy się Najświętszemu Sercu Pana Jezusa, a  w I Sobotę miesiąca powierzamy się Niepokalanemu Sercu Maryi.

4.Przyszła pierwsza niedziela miesiąca, 4 lutego w naszym kościele jest adoracyjną. Po każdej Mszy świętej zamiast kazania, krótka adoracja Najświętszego Sakramentu, a ofiary na tacę przeznaczone są na utrzymanie naszego kościoła i klasztoru. Dziękujemy za wszelkie ofiary złożone na tacę oraz za każdy dar serca złożony na potrzeby klasztoru i świątyni.

5.Zachęcamy do nabywania i lektury nowego numeru tygodnika katolickiego „Idziemy”.

6.Wszystkim życzymy błogosławionego i radosnego tygodnia. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia i polecamy opiece Matki Bożej i św. Tekli.  Szczęść Boże.

.