Skip to main content

1.W tym tygodniuw liturgii kościoła we wtorek obchodzimy uroczystość  

św. Józefa, Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny. W tym dniu swoje imieniny obchodzi o. Józef Wręczycki, z tej racji zapraszamy o godz. 17.30 na Mszę św. w intencji solenizanta, którego polecamy Waszej modlitwie.

2. Przez cały okres Wielkiego Postu, w dni powszednie odprawiamy w naszym kościele Drogę Krzyżową o godzinie 17.00., a w każdą niedzielę po Mszy świętej o godzinie 11.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Zachęcamy do uczestnictwa w tych nabożeństwach oraz korzystania z sakramentu pokuty i pojednania, którego nie odkładajmy na ostatnią chwilę.   

3. Za tydzień Niedziela Palmowa, która rozpocznie czas Wielkiego Tygodnia. Obrzęd poświęcenia palm będzie na każdej Mszy świętej.

4. Rekolekcje wielkopostne rozpoczniemy w przyszłą niedzielę, poprowadzi je  o. Wiktoryn Krysa, proboszcz i przełożony klasztoru w Brodach. Już dziś zapraszamy do udziału w rekolekcjach. Program wywieszony jest na tablicy ogłoszeń, stronie internetowej oraz profilu facebokowym.

5. W zakrystii można nabyć czekoladowe baranki do koszyczka wielkanocnego w ramach akcji Wielkanocne Dzieło Caritas. Zachęcamy do nabywania i lektury nowego numeru tygodnika katolickiego „Idziemy”.

6. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia, Bóg niech wam błogosławi. Polecamy Was opiece Matki Bożej i św. Tekli.  Wszystkim życzymy błogosławionego tygodnia.

.