Skip to main content
  1. W liturgii Kościoła: 

– w poniedziałek wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy, w tym dniu na każdej Mszy św. święcimy chleb, sól i wodę

– we wtorek wspomnienie św. Piotra Chrzciciela, Pawła Miki i towarzyszy, męczenników

– w środę wspomnienie św. Kolety z Corbie, dziewicy

– w sobotę wspomnienie św. Scholastyki, dziewic

2. Jutro o godzinie 8.00 Msza święta zbiorowa za zmarłych. Kartki z imionami zmarłychmożna przynosić do zakrystii lud bezpośrednio podać przed Mszą św.

3. Przypominamy, że w każdy wtorek po Mszy św. o godz.8.00 jest nabożeństwo do św. Antoniego z Padwy, w środę nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w czwartek do św. Tekli, patronki Ziemi Kolskiej, w piątek do św. Józefa i w sobotę do św. Jana Pawła II z odczytaniem próśb i podziękowań, które możemy  napisać na kartkach lub przesłać pocztą elektroniczną poprzez naszą stronę internetową.

4. Bardzo serdecznie dziękujemy członkom  Asysty Procesyjnej oraz pozostałym Panom za rozebranie dekoracji świątecznej. Niech Dobry Bóg błogosławi Wam i Waszym bliskim. Jednocześnie zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby zasilić szeregi tej wspólnoty, która jest przy naszym klasztorze.

5. Składamy serdeczne podziękowania za wszelkie dobro, pomoc, produkty spożywcze oraz za  ofiary złożone na tace, które przeznaczone będą na utrzymanie naszego kościoła i klasztoru.

6. W przyszłą niedzielę po Mszach świętych będą zbieranie ofiary do puszki na nasze zakonne Seminarium w Kalwarii Zebrzydowskiej .

7. Zachęcamy do lektury Pisma Świętego oraz nowego numeru tygodnika katolickiego „Idziemy”.

8.Wszystkim życzymy błogosławionego i radosnego tygodnia. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najserdeczniejsze życzenia i polecamy opiece Matki Bożej i św. Tekli.  Szczęść Boże

.